ترجمه رسمی مدارک در دارالترجمه رسمی غرب تهران

دارالترجمه رسمی سورن

۲۰ آذر ۱۳۹۸

 • ترجمه رسمی مدارک در دارالترجمه رسمی غرب تهران

  در این مطلب از سایت سورن می خواهیم برای شما دوستان عزیز در مورد ترجمه رسمی مدارک در دارالترجمه رسمی غرب تهران توضیحاتی را برای شما ارائه کنیم که می توانید با دنبال کردن ما تا انتهای این مطلب اطلاعات لازم را در این زمینه کسب نمایید. در ادامه با ما همراه باشید.

  ترجمه رسمی مدارک در دارالترجمه رسمی غرب تهران

  ترجمه رسمی مدارک در دارالترجمه رسمی غرب تهران

  دارالترجمه سورن افتخار دارد تا با کادر تخصصی ایجاد شده از مترجمین رسمی و با تجربه و مشاورین خبره خدمات گسترده ی را در حوزه ترجمه رسمی و غیر رسمی اسناد ، مدارک، مقالات، مذاکرات و مکاتبه های به همه زبان های زنده جهـان از جمله، انگلیسی،فرانسه، روسی، آلمانی، عربی، اسپانیایی، پرتقالی، ایتالیایی، ترکی استانبولی، ترکی و آذری به درخواست کنندگان محترم عرضه کند. از آنجای که فرایند تبادل مدارک رسمی میـان کشورها مبهم و با ریزه کاری های همراه می باشد خواهشمند است مطالب سایت را به دقت مطالعه فرمائید و با روش تائید مدارک و اسناد آشنا گردید و پیش از ترجمه اسناد مطلع گردید که آیا این اسناد احتیـاج به تائید کنسولی کشور مقصد در جمهوری اسلامی ایران را دارد یا خیر. و بعـد در حین تحویل اسناد به دارالترجمه کوشش نمایید همه توضیحات ضـروری را به مترجم زبان مربوطه بدهید و چنان چه ضمنا اگـر به آن زبان تسلط داشته باشید اصطلاحات تخصصی را با مترجم مدیریـت نمایید. برای ممانعـت از خطـا در اسپل و نوشتار نام و نام خانوادگی و نام پدر و تاریخ تولد همراه با اسناد رونوشـت از گذرنامه و یا ویزای کشور مرتبط را تحویل دهید تا میزان ارور در ترجمه به حداقل و صفر کم شود. مد نظر داشته باشید که ۹۰% مـوارد در روش نوشتار نام، نام خانوادگی و تاریخ تولد شما در حین ترجمه است که به دلیـل کم ارزش کردن آنها به وسیـله مشتریان پیش می آید. ضمنا اگـر زمان و توانایی ارزیـابـی ترجمه را دارید کوشش نمایید پیش از فرستادن کار به دادگستری و وزارت کارها خارجه جهت تائید اسناد یک نسخه چک پرینت از اسنادتان را گرفته و پـس از مدیریـت نهایی آن را برای تائید شدن و طی وهله ها قانونی بفرستید.
  دارالترجمه سورن شما را در همه وهله ها ترجمه، تائیدات در مرجـع هـای داخلی و خارجی و هـم امور اداری در کشورهای مقصد همراهی می نماید و همه مشاوره های ضـروری را ارئه می دهد.

  دارالترجمه ضمناً خدمات گسترده ی را در حوزه ترجمه شفاهی و ترجمه همزمان در جلسات، سمینارها، کنفرانس ها در سطح بالایی برای همه زبان ها عرضه می کند. امید است با همیاری نزدیک تواسنته باشیم قسمتـی از مسائل شما عزیزان را حل و خدمات خوبی را به شما هموطنان عزیز عرضه کنیم. اطلاعات زبان های نادر در سایت درج نگردیده اند موقع نیاز با متخصصین و مترجمین ماهر دارالترجمه ارتباط برقرار کنید تا راهنمای های ضـرور ارائه گردد. دارالترجمه ضمناً آمادگی دارد تا در قراردادهای بین المللی شما عزیزان را در مـوارد حقوقی و بازرگانی یاری کند و مشاوره های ضـروری را عرضه کند. برای دانشجویان و پژوهش گران محترم خدمات تحقیق، جستجوی مقالات علمی، ترجمه مقالات، کتاب با هزینه مناسب تر عرضه می گردد.
  عزیزانی که در وهله تائید اسناد در سازمان وک روسیه می باشند مخصوصا دانشجویان کشور تاجیکستان برای مشاوره خواهند توانست با مدیریت ارتباط برقرار کنند و مشاوره ضـروری را دریافت کنند.

  4852

  پاسخی بگذارید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *