دارالترجمه رسمی میدان کاج | سورن ترجمه مدارک

دارالترجمه رسمی سورن

۲۱ آذر ۱۳۹۸

 • دارالترجمه رسمی میدان کاج

  در این مطلب از سایت سورن قصد داریم در مورد دارالترجمه رسمی میدان کاج توضیحاتی را برای شما ارائه کنیم که خواهید توانست با دنبال کردن ما تا انتهای این مطلب و مطالعه توضیحات ارائه شده می توانید اطلاعات لازم را در این زمینه کسب نمایید. در ادامه با ما همراه باشید.

  دارالترجمه رسمی میدان کاج

  دارالترجمه رسمی میدان کاج

  اقسام ترجمه

  صرف نظـر از اقسام تقسیم‌بندی‌های گوناگون موجود دربـاره ترجمه (از قبیل ترجمه لغت به لغت، ترجمه آزاد، و …)، می‌توان اقسام ترجمه در دارالترجمه‌ها را به شیوه پایین گروه ‌‌بندی نمود. با دقت به توضیحات پایین، پیش از رجوع به دارالترجمه‌ها در زمینه نوع ترجمه مورد نظـر تصمیم بگیرید.

  ترجمه مکتوب رسمی:

  ترجمه‌ای می باشد که به وسیـله مترجم رسمی در سربرگ‌ قوه قضاییه انجام، و به وسیـله وی مهر و امضا می گردد. اقسام اسناد و اسناد برای عرضه به سفارتخانه‌ها، مرجـع هـای داخلی، یا طرف‌های تجاری خارجی اغلب به این نوع ترجمه احتیـاج دارند.

  نکته ۱:ترجمه رسمی یک مدرک یا سند مستلزم آن می باشد که قطعا اصل مدرک یا سند را به دارالترجمه تحویل کنید.

  نکته ۲: در بعضـی مسائـل لازم می باشد اسناد علاوه بر مهر و امضای مترجم رسمی، به تأیید دادگستری یا وزارت امور خارجه هـم برسند.

  ترجمه مکتوب غیررسمی:

  ترجمه‌ای می باشد که به وسیـله مترجم (اعم از غیررسمی یا رسمی ) انجام گردیده و در برگه A4 سفید و بدون مهر و امضای مترجم رسمی قوه قضاییه تحویل خریـدار می گردد. ترجمه‌های دانشجویی، مکاتبات کمپانی ها، و ترجمه قصه و رمان از جمله نمونه‌های ترجمه غیررسمی می باشند.

  نکته: هزینه ترجمه‌های غیررسمی یا بر مبنای صفحه‌ای (هر صفحه ۲٫۰۰۰ تا ۱۵٫۰۰۰ تومان یا بیشتر) و یا بر مبنای کلمه‌ای (هر کلمه ۱۵تا ۶۰ تومان) متغیر می باشد. هزینه ها با دقت به نوع نوسته و میزان فوریت، سختی آن، سابقه مترجم، و کیفیت ترجمه مشـخص می گردند.

  نکته: اغلب دارالترجمه‌ها با دقت به احتیـاج خریدار ترجمه‌های غیررسمی را از نظـر کیفیت و هزینه به شرح پایین تقسیم‌بندی می نمایند:

  ترجمه‌ معمولی:

  ترجمه‌ای می باشد که به شیوه کلمه به کلمه ، به منظور اخذ یک پیغام کلی از نوشته، و اغلب بدون مراجعه مکرر مترجم به فرهنگ لغت انجام می گیرد. ترجمه‌های آخر ترم دانشجویی در زمره این نوع ترجمه‌ها می باشند. این نوع ترجمه‌ها اغلب به وسیـله دانشجویان رشته مترجمی یا مترجمین با سایقه کم صورت می گیردند.

  ترجمه خوب:

  ترجمه‌ای می باشد که با ظرافت زیـادتر و فارسی روان‌تر صورت می گیرد و مترجم برای پیدا نمودن معنی بهتر اصطلاحات به فرهنگ‌های تخصصی رجوع می نماید. این نوع ترجمه‌ها اغلب به وسیـله مترجمین متوسط یا مترجمین ماهر صورت می گیردند.

  ترجمه عالی:

  ترجمه‌ای می باشد که مترجم بطور دقیق معنی اصطلاحات را با فرهنگ‌های تخصصی مدیریـت می نماید و بعد از انجام ترجمه، یک مرتبه آن را شخصاً یا به وسیـله یک ویراستار دیگر ویرایش می نماید. این نوع ترجمه‌ها اغلب به وسیـله مترجمین باسابقه صورت می گیردند.

  ترجمه شفاهی رسمی:

  ترجمه‌ای می باشد که به شیوه شفاهی در دفاتر اسناد رسمی، محضرها، و محکمه ‌ها به وسیـله مترجم رسمی قوه قضاییه صورت می گیرد.

  ترجمه شفاهی غیررسمی:

  ترجمه‌ای می باشد که به شیوه شفاهی به وسیـله مترجم رسمی یا غیررسمی در سمینارها، جلسات تجاری، مذاکرات تلفنی، و غیره صورت می گیرد.

  دارالترجمه رسمی میدان کاج و اطراف از خدماتی است که به صورت ویژه به آن در این مرکز توجه می شود. دارالترجمه رسمی سورن سریعترین دفتر ترجمه رسمی در میدان کاج است. این دارالترجمه با همکاری مترجمین رسمی و تخصصی توانسته است برترین خدمات دارالترجمه و ترجمه رسمی و دانشجو یی را تا به امروز به مشتریان خود ارائه نماید.

  ارائه خدمات ترجمه رسمی شامل کلیه مدارک و اسناد شامل اجاره نامه، اظهارنامه ، مبایعه نامه ، تعهد نامه ، اساسنامه ، اسنادمالکیت، ترازنامه , انواع گواهیها،سرفصل دروس، وکالتنامه ،اقرارنامه ، استشهادیه , دانشنامه ها و ریزنمرات تحصیلی , شناسنامه ، انواع کارتهای شناسایی و ملی ،سندازدواج وطلاق ,  لیست بیمه، صورتحساب بانک و سایرمدارک ,  صورتجلسه، روزنامه رسمی،گزارشات حسابرسی , قراردادها و موافقتنامه ها ،استعـلام ها و … در این دارالترجمه رسمی سورن پذیرفته می شود.

  این مرکز با داشتن تجربه ای و تعهد ماری توانسته به یکی از معتبرترین و با کیفیت ترین مراکز ترجمه تبدیل شود. دارالترجمه رسمی سورن، با تکیه بر مدیریت علمی و با بهره ­گیری از مترجمان متعهد، موفق شده است بالاترین سطح کیفی در ترجمه از نظر دقت، صحت ترجمه و همچنین بالاترین سرعت خدمات ترجمه را ارائه نماید

  بسیاری ازشرکت­ها و مؤسسات از در میدان کاج این مرکز را با عنوان دارالترجمه رسمی میدان کاج می شناسند و از خدمات این مجموعه استفاده می نمایند و این خود تائیدی بر خدمات مطلوب دارالترجمه رسمی سورن می باشد. امیدواریم که با ارائه این این خدمات بتوانیم راههای ارتباط با شما را متنوع تر، کار شما در زمینه ترجمه رسمی اسناد و مدارک و متون غیر رسمی را آسان تر، و راه شما را کوتاه تر کنیم.

  3680

  یک پاسخ به “دارالترجمه رسمی میدان کاج | سورن ترجمه مدارک”

  پاسخی بگذارید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *