دفتر ترجمه رسمی مدارک در سعادت آباد

دارالترجمه رسمی سورن

۲۱ فروردین ۱۳۹۹

 • دفتر ترجمه رسمی مدارک در سعادت آباد

  دفتر ترجمه رسمی مدارک در سعادت آباد: دفتر ترجمه رسمی مدارک مکانی برای تسهیل خدمات ترجمه رسمی در سعادت آباد می باشد. ما در تلاشیم دارالترجمه را به منزل شما بیاوریم تا به اسان ترین شکل یعنی در هر موقع و هر جایی بتوانید به خدمات ترجمه رسمی زبان‌های گوناگون از جمله انگلیسی، ایتالیایی، روسی، عربی و غیره دسترسی داشته باشید. در این وب‌ سایت می‌توانید به شکل آنلاین ترجمه رسمی خود را سفارش دهید، هزینه ها را که بر حسب تعرفه مصوب محاسبه می گردد و خواهید دید، مدارک را به نماینده رسمی‌آنلاین تحویل دهید و در زمان مشخص ترجمه‌های خود را در محل تعیین شده تحویل بگیرید.

  ترجمه رسمی اسناد و مدارک در سعادت آباد

  ترجمه رسمی اسناد و مدارک عبارت است از ترجمه اسناد و مدارک بروی سربرگ قوه قضاییه البته این مدارک موقعی اعتبار خواهند داشت که مهر قوه قضاییه به زبان ترجمه شده داشته باشند. در صورت احتیاج می‌توانید ترجمه رسمی را به تایید اداره مرتبط در امور خارجه و وزارت دادگستری نیز برسانید. برای ترجمه رسمی، اسناد و مدارک می بایست دارای شرایط مورد نیاز برای تایید به وسیله ی دادگستری و امور خارجه را داشته باشند

  ترجمه غیر رسمی :

  ترجمه غیر رسمی در دفتر ترجمه رسمی از همه ی ترجمه‌هایی که برای تایید و قابل استفاده بودن احتیاج به مهر و سربرگ قوه قضاییه آن نداشته باشد.

  ثبت سفارش آنلاین:

  در وب‌سایت رسمی سورن ترنسلیت فقط با یک کلیک بر روی دکمه «ثبت سفارش» فرآیند شروع خواهد شد. اول فقط با وارد کردن اسم و شماره تلفن همراه خود یک حساب کاربری درست می کنید و بعد با وارد کردن اطلاعات مرتبط به سفارش ترجمه رسمی و کامل کردن چند فرم خیلی  ساده سفارش شما ثبت خواهد شد. بعد از آن گروه پشتیبانی سورن ترنسلیت برای هماهنگی و پیگیری سفارش با شما تماس می گیرند. هزینه ترجمه رسمی بر حسب هزینه مصوب اداره مترجمان محاسبه می گردد و به شما گفته خواهد شد و اطلاعات مورد نیاز را در اختیار شما می گذارد.

  دریافت رایگان مدرک ها به وسیله ی نماینده رسمی‌

  بر حسب هماهنگی گروه پشتیبانی مدارک لازم را برای تحویل به نماینده رسمی‌آنلاین آماده نمایید. یکی از نمایندگان سورن ترنسلیت از طرف دارالترجمه به آدرس شما مراجعه می کند و بعد از ارائه کارت شناسایی معتبر، اقدام به گرفتن مدرک شما می کند. بعد رسید دریافت مدارک را صادر می کند و به شما تحویل می دهد و مدارک تحویل گرفته از شما را بدست مترجم مسئول می رساند.

  ترجمه مدارک به وسیله ی مترجم مسئول

  در این جا کار ترجمه شروع خواهد شد و مدارک اول در دارالترجمه به وسیله ی مترجمین متخصص به زبان که در نظر دارید ترجمه خواهد شد. بعد در صورت احتیاج پیش‌نویس ترجمه‌ها برای بازرسی از طریق سایت به شما عرضه می شود. در صورت تایید پیش‌نویس ورزن اصلی در سربرگ دارالترجمه صادر می گردد. چنان چه احتیاجی به گرفتن تاییدیه‌های دادگستری، وزارت امور خارجه و غیره باشد نمایندگان سورن ترنسلیت در اسرع وقت اقدامات مورد نیاز را برای گرفتن تاییدیه‌ها انجام می دهند.

  فرستادن مدارک و ترجمه‌ها

  مرحله ی پایانی تحویل مدارک به همراه ترجمه رسمی آن به محل حضور شما می باشد. این خدمت هم مثل گرفتن مدارک رایگان می باشد و نماینده رسمی‌آنلاین بعد از هماهنگی و تماس برای تحویل مدارک به شما مراجعه می کنند. همه ی مراحل فرآیند با سرعت خیلی زیاد ، حداکثر دقت و بر حسب نرخ نامه مصوب صورت می گیرد و گروه پشتیبانی سرون ترنسلیت آماده جواب دادن به شما می باشد.

  دفتر ترجمه رسمی مدارک در سعادت آباد

  مطلب مرتبط:

  چگونه یک کتاب ترجمه کنید مراحل دستیابی به یک ترجمه خوب

  5575

  پاسخی بگذارید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *