هزینه ترجمه مدارک دبیرستان، غیرانتفاعی و مدرک دیپلم

دارالترجمه رسمی سورن

۲۰ آذر ۱۳۹۸

 • هزینه ترجمه مدارک دبیرستان، غیرانتفاعی و مدرک دیپلم

  در این مطلب قصد داریم در مورد هزینه ترجمه مدارک دبیرستان، غیرانتفاعی و مدرک دیپلم توضیحاتی را برای شما ارائه کنیم. بسیاری از دانشگاه های خارجی در فرایند ارائه پذیرش به دانشجویان از آنها علاوه بر مدارک دیگر ترجمه رسمی مدارک مرتبط به دوره  پیش دانشگاهی، دبیرستان، دیپلم را هم یم خواهند. ترجمه مدارک پیش دانشگاهی و دوره دبیرستان شامل ترجمه رسمی کارنامه و ریزنمرات دوره سه ساله دبیرستان و کارنامه و ریزنمرات دوره پیش دانشگاهی و همچنین ترجمه رسمی مدرک دیپلم و مدرک پایان دوره پیش دانشگاهی می گردد.

  هزینه ترجمه مدارک دبیرستان، غیرانتفاعی و مدرک دیپلم

  برای اشخاصی که دوره دبیرستان را در دوره نظام قدیم سپری نموده اند کارنامه دوره ۴ ساله دبیرستان و مدرک دیپلم لازم خواهد بود. در مورد هایی که کاربران  دسترسی به کارنامه و ریزنمرات دوره دبیرستان و پیش دانشگاهی ندارند می توانند از طرف مدرسه خود کارنامه و ریزنمرات المثنی و دوباره بگیرند. در حالی که مدرسه مورد نظر منحل شده باشد می توان از طریق آموزش پرورش منطقه تحصیلی اقدام به دریافت ریزنمرات کرد.

  ترجمه رسمی ریز نمرات و مدرک دیپلم  و پیش دانشگاهی به چه شکلی انجام می شود:

  ۱) ترجمه رسمی با مهر مترجم رسمی

  ۲) ترجمه رسمی با مهر مترجم رسمی همراه با مهر تاییدیه وزارت دادگستری

  ۳) ترجمه رسمی همراه با مهر مترجم رسمی و تاییدیه دادگستری و تاییدیه وزارت امور خارجه.

  در صورتی که احتیاج به تایید دادگستری و یا وزارت امور خارجه داشته باشد می بایست قبل از ارسال برای فرایند تایید اقدام به اخذ تایید یه تحصیلی نموده و همراه با مدارک به دارالترجمه رسمی ما ارائه دهید. برای گرفتن تاییدیه تحصیلی می توانید به هر کدام از دفترهای پیشخوان دولت در سطح شهر در تمام کشور مراجعه نمایید و تقاضای تاییدیه تحصیلی برای دوره دبیرستان و پیش دانشگاهی برای ارائه به دفتر ترجمه رسمی قوه قضاییه کنید. لازم است بدانید که پس از درخواست ۲ رسید به شما تحویل داده خواهد شد که لازم است پیش خود نگاه دارید. پس از درخواست پرونده ای برای شما در کارتابل دارالترجمه رسمی سورن ترنسلیت ساخته می شود و پس از تایید الکترونیکی سوابق شما توسط آموزش و پرورش تاییدیه شما به وسیله ی دارالترجمه رسمی همراه مدارک برای تایید به دادگستری فرستاده خواهد شد. دقت کنید که در این مرحله همه ی فرایند به شکل الکترونیکی صورت می گیرد و تاییدیه به شکل فیزیکی و یا از طریق پست فرستاده نمی شود.

  مشتریان محترم دقت کنید پس از درخواست ریزنمرات احتیاجی به مهر آموزش و پرورش منطقه یا استان بر روی آن نمی باشد و فقط وجود مهر مدرسه روی کارنامه هم کافی خواهد بود چرا که همه ی فرایند استعلام به شکل الکترونیکی از طریق تاییدیه تحصیلی به وسیله ی دفتر های پیشخوان دولت برای دارالترجمه رسمی سورن ترنسلیت فرستاده خواهد شد.

  مدارک دبیرستان را می توان به ۳ شکل پلمب کرد:

  ۱) کارنامه ۳ ساله مدرک دیپلم، دبیرستان، کارنامه پیش دانشگاهی و مدرک پیش دانشگاهی همه با هم در یک پلمب قرار می گیرند. بیشتر  مشتریان این نوع از پلمب را تقاضا می کنند و خیلی از سفارت ها مدارک را به این شکل تحویل خواهند گرفت. همچنین در این روش در هزینه های تاییدات هم صرفه جویی می شود.

  ۲) کارنامه ۳ ساله دبیرستان و مدرک دیپلم با هم پلمب می شوند و کارنامه پیش دانشگاهی و مدرک پیش دانشگاهی هم با هم پلمب خواهند شد که در این صورت ۲ پلمب تحویل مشتری داده می شود.

  ۳) هر کدام از مدارک جدا پلمب خواهند شد یعنی در مجموع ۴ پلمب تحویل مشتری داده می شود.

  5471

  پاسخی بگذارید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *