اهمیت یادگیری زبان انگلیسی

دارالترجمه رسمی سورن

۲۰ آذر ۱۳۹۸

 • اهمیت یادگیری زبان انگلیسی

  در این مقاله گروه دارالترجمه سورن به تحقیق پیرامون اهمیت یادگیری زبان انگلیسی پرداخته است البته اهمیت این امر بر کسی پوشیده نیست اما اگر در یادگیری زبان دچار تردید هستید یا به دشواری هایی برخورد کرده اید می توانید با خواندن این مطلب انگیزه خود را دوباره به دست آورید.

  اهمیت یادگیری زبان انگلیسی

  Image result for ‫زبان انگلیسی‬‎

  یادگیری زبان انگلیسی می تواند تغییر و تحول بزرگی در زندگی هر فرد ایجاد کند چرا که این زبان، زبان بین المللی است و ارتباط کشور ها با یکدیگر را برقرار می سازد. البته هنوز اکثر مردم جهان به این زبان تسلط ندارند ولی حدود ۲ میلیارد نفر در سر تا سر جهان به زبان انگلیسی صحبت می کنند. همچنین زبان انگلیسی زبان رایج در کسب و کار است و یادگیری آن برای کسانی که به بازار جهانی وارد می شوند اهمیت ویژه ای دارد.

  Image result for ‫زبان انگلیسی‬‎

  پیشرفت های شغلی حاصل از یادگیری زبان 

  تسلط داشتن به زبان انگلیسی کمک زیادی در پیشرفت شغلی شما خواهد داشت اگر خواهان داشتن شغل ایده آل هستید پیشنهاد ما به شما این است که حتما زبان انگلیسی را فرا بگیرید.

  1. با داشتن تسلط به زبان انگلیسی شانس شما را برای دریافت شغل افزایش می یابد. همچنین زبان انگلیسی می تواند در میزان حقوق دریافتی شما تاثیر فرارانی داشته باشد.
  2. برای دسترسی به مقالات و نوشته های حوزه پزشکی، ژنیتک و کامپیوتر نیاز به یادگیری زبان انگلیسی دارید چرا که برای کسب اطلاعات در این مباحث قطعا مجبورید از منابع انگلیسی نیست استفاده کنید. با یادگیری این زبان می توانید دانش خود را افزایش دهید.
  3. برای راهیابی در تجارت بین اللمللی نیز نیازمند به یادگیری این زبان هستید چرا که برای برقراری ارتباط تجار دیگر در کنفراس ها و همایش های بین المللی و خواندن روزناه ها و کاتالوگ های لازم نیاز به تسلط و مهارت در این زبان دارید.
  4. یادگیری زبان انگلیسی به شما کمک می کند تا دانشجوی بهتری باشید از جدیدترین یافته های علمی به واسطه مطالعه مجلات و کتاب های انگلیسی زبان آگاهی پیدا کنید.

  با افزایش ارتباطات جهانی و بین المللی شدن روابط کشور ها برای یادگیری آموزش های مختلف که همگی به زبان انگلیسی هستند نیاز ویژه ای به این زبان دارید. همچنین یادگیری زبان انگلیسی در یافتن شغل مناسب و ارتقای شغلی کمک فراوانی می کند.داشتن تسلط به زبان انگیسی یکی از مدارکی است که برای راهیابی به دانشگاه های مختلف در سراسر جهان اهمیت فراوانی دارد.

  بیشتر بخوانید :

  English Language Improvement Strategies

  با افزایش روند جهانی شدن ارتباطات بین المللی، تجارت جهانی و آموزش علوم جدید که همگی به زبان انگلیسی صورت می‌ گیرند، عدم آشنایی با این زبان برابر با عدم زندگی در دنیای مدرن امروزی است. همچنین این زبان علاوه بر اینکه برای تحصیل در اغلب کشورهای برتر دنیا جزو مدارک اصلی می باشد، به پیدا کردن شغل مناسب در داخل و خارج از کشور  و ارتقای رتبه ی شغلی در کشورهای گوناگون کمک می کند.

  Image result for ‫زبان انگلیسی‬‎

  کلام پایانی 

  یادگیری و تسلط به زان انگلیسی که یم زبان بین المللی است باعث افزایش اعتماد به نفس و و رضایت خاطر فرد از خود خواهد شد یادگیری هر زبانی باعث می شود تا شما با فرهنگ های مختلف آشنا شوید و اطلاعات و دانش شما زیاد تر شود و شخصیت کامل تری پیدا کنید. یادگیری زبان انگلیسی تاثیر فراوانی در انتقال عواطف، احساسات و ارتباط بین مردم کشور های مختلف می شود. در حقیقت یادگیری زبان انگلیسی باعث بهبود کیفیت زندگی شما می شود.

  در این مطالب گروه دالرترجمه سورن تلاش کرد تا اهمیت زبان انگلیسی را برای شما شرح دهد امیدواریم که این مطلب برای شما مفید بوده باشد و انگیزه شما را برای یادگیری این زبان افزایش دهد همچنین می توانید از دیگر مطالب موجود در سایت استفاده کنید.

  6042

  پاسخی بگذارید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *