ترجمه رسمی مدارک در دارالترجمه رسمی جنت آباد

دارالترجمه رسمی سورن

۲۱ آذر ۱۳۹۸

 • ترجمه رسمی مدارک در دارالترجمه رسمی جنت آباد

  در این مطلب از سایت سورن می خواهیم در مورد ترجمه رسمی مدارک در دارالترجمه رسمی جنت آباد توضیحاتی را برای شما ارائه کنیم که خواهید توانست با دنبال کردن ما تا انتهای این مطلب اطلاعات لازم را در این زمینه کسب نمایید. در ادامه با ما همراه باشید.

  ترجمه رسمی مدارک در دارالترجمه رسمی جنت آباد

  ترجمه رسمی مدارک در دارالترجمه رسمی جنت آباد

  اسناد تحصیلی و دانشگاهی

  اسناد تحصیلی (ابتدائی، راهنمایی، متوسطه و پیش دانشگاهی)

  ترجمۀ همه اسناد مقاطع گوناگون تحصیلی اعم از ابتدائی، راهنمائی و متوسطه و پیش دانشگاهی با مهر و امضاء آموزشگاه مربوطه و تأیید ادارۀ آموزش و پرورش کل استان قابل تأیید می باشد.

  اسناد کاردانی صادره به وسیـله مؤسسات وابسته به آموزش و پرورش و یا دانشگاه‌ها، که حسب مورد، به تأیید اداره کل آموزش و پرورش یا وزارت علوم یا وزارت بهداشت و بهبـود و آموزش پزشکی رسیده باشد، قابل ترجمه و تأیید می باشد.

  کارت دانشجویی

  ترجمه کارت دانشجویی مرتبط به همه دانشگاه‌های کشور اعم از دولتی و غیردولتی قابل تأیید نمی باشد.

  ارزشنامه‌های تحصیلی

  ارزشنامه‌های تحصیلی صادره از وزارت علوم، فناوری و پژوهش هـا و وزارت بهداشت و آموزش پزشکی قابل ترجمه و تأیید نیست، به استثناء نکاتی که وزارت بهداشت، بهبـود و آموزش پزشکی بلامانع بودن ترجمه را در پشت ارزشنامه قید نمـوده باشد.

   اسناد صادره از وزارت علوم، پژوهش هـا و فناوری

  دانشنامه مقطع کاردانی، کارشناسی، کارشناسی ارشد ، دکترا ، ریزنمرات فارغ التحصیلان و غیره ممهور به مهر و امضاء معرفی شده وزارت علوم قابل ترجمه و تأیید می باشد. مد نظر داشته باشید که برای تأیید ریزنمرات اصل دانشنامه مورد احتیاج می باشد. مدت ارزش از تاریخ تأیید دو سـال می باشد.

  اسناد صادره از وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی

  دانشنامه‌های مقطع کاردانی،  کارشناسی ارشد، کارشناسی، دکترا ، ریزنمرات فارغ التحصیلان پزشکی، پرستاری، دندانپزشکی، مامائی و زیرشاخه‌های آن ممهور به مهر و امضاء معرفی شده از طرف وزارت مزبور قابل ترجمه و تأیید می باشد. مد نظر داشته باشید که برای تأیید ریزنمرات اصل دانشنامه مورد احتیاج می باشد. مدت ارزش از تاریخ تأیید دو سـال می باشد.

  اسناد صادره از دانشگاه آزاد اسلامی

  دانشنامه مقطع کاردانی، کارشناسی ارشد، کارشناسی، دکترا و ریزنمرات صادره از واحدهای دانشگاه آزاد اسلامی در همه ایران با مهر و امضاهای معرفی گردیده از طرف سازمان مرکزی دانشگاه مزبور قابل ترجمه و تأیید می باشد مدت ارزش از تاریخ تأیید دو سـال می باشد.

  گواهی های صادره از دانشگاه آزاد اسلامی

  ترجمه گواهی‌های مرتبط به اساتید و اعضاء هیئت علمی و کارکنان و دانشجویان دانشگاه آزاد با تأیید سازمان مرکزی و امضاء معرفی شده دانشگاه قابل تأیید می باشد.

  گواهی کار اساتید دانشگاه‌های دولتی

  ترجمه گواهی‌های کار مرتبط به اساتید و اعضاء هیئت علمی دانشگاه‌های دولتی با مهر و امضاء دانشگاه یا دانشکدۀ ذیربط قابل ترجمه و تائید می باشد.

  4820

  پاسخی بگذارید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *