ترجمه همزمان و حضوری

همه ساله اشخاص و گروه‌های مختلف از کشورمان جهت شرکت در مناسبت‌ها و رویدادهای مختلف بین‌المللی به کشورهای خارجی سفر می‌کنند و یا اشخاص و گروه‌های مختلف از سایر کشورها جهت شرکت در همایش‌ها و کنفرانس‌های مختلف و یا بازدید از جاذبه‌های ایران زمین به کشورمان سفر می‌کنند. موفقیت اصلی و اساسی در این نشست‌ها ایجاد ارتباط صحیح و پاسخگویی دقیق به پرسش‌های طرفین است. این مهم جز با آگاهی از زبان خارجی یا حضور مترجم زبده و آشنا به موضوع میسر نخواهد شد.

07 simultaneous translation service 180x180 - ترجمه همزمان و حضوری

دارالترجمه رسمی سورن جهت کمک به تسهیل در برقراری ارتباط بین هموطنان عزیز با مخاطبین خود در کشورها و با زبان‌‌های مختلف، آمادگی دارد ترجمۀ همراه تورها و ترجمۀ همزمان نشست‌های مختلف را برعهده گیرد.

25956699 180x180 - ترجمه همزمان و حضوری

همچنین برای عقد قراردادهای تجاری یا حضور در محاکم و دادگاه‌ها نیاز به حضور مترجم رسمی است. دارالترجمه سورن آمادگی ارائه خدمات در این زمینه را نیز دارد.

interlingua simultano 180x180 - ترجمه همزمان و حضوری

تیم خبره و با تجربه مترجمان همزمان آماده ارائه انواع خدمات ترجمه همزمان اعم از ترجمه سخنرانی و کنفرانس، همراهی در سفرهای خارجی ، حضور در کارخانجات ، ترجمه‌ کارگاه‌های آموزشی ، همراهی در مصاحبه سفارت‌خانه‌ها و بازدید از نمایشگاه‌ها، کمک به مکالمه تلفنی و ویدیویی، مصاحبه‌های کاری و دانشگاهی، و سایر نیازهای مشتریان دارا است.

Presence translation interpretation 180x180 - ترجمه همزمان و حضوری

دفترخانه‌های ازدواج، طلاق و یا دفترخانه‌های رسمی مطابق قوانین جمهوری اسلامی ایران موظف به استفاده از خدمات مترجمان رسمی هستند.