ترجمه رسمی در سعادت آباد

دارالترجمه رسمی سورن

۲۱ فروردین ۱۳۹۹

 • ترجمه رسمی در سعادت آباد مکانی برای تسهیل خدمات ترجمه رسمی در منطقه سعادت آباد می باشد. ما در تلاشیم دارالترجمه را به منزل شما بیاوریم تا به آسان ترین شکل یعنی در هر زمان و هر جایی بتوانید به خدمات ترجمه رسمی زبان‌های گوناگون از جمله انگلیسی، ایتالیایی، روسی، عربی و غیره دسترسی داشته باشید. در این وب‌ سایت می‌توانید به شکل آنلاین ترجمه رسمی خود را سفارش دهید، هزینه ها را که بر حسب تعرفه مصوب محاسبه می گردد و خواهید دید، مدارک را به نماینده رسمی‌آنلاین تحویل دهید و در زمان مشخص ترجمه‌های خود را در محل تعیین شده تحویل بگیرید.

  ترجمه رسمی مدارک چیست؟

  ترجمه رسمی در سعادت آباد در واقع ترجمه مدارک و اسناد به زبان های آلمانی، انگلیسی، فرانسه، روسی، ایتالیایی، ترکی (استانبولی و آذری)، عربی، اسپانیولی، چینی و … توسط مترجم مورد تایید قوه قضاییه، بر روی سربرگ قوه قضاییه به صورت مهر شده به مهر رسمی قوه قضاییه انجام میشود. با توجه به اینکه قانون ماده ۳۳ آیین‌نامه اجرایی اصلاح ماده ۳ در مورد ترجمه اظهارات و اسناد در محاکم، موضوعات مربوط به فعالیت ترجمه رسمی مانند مترجمی رسمی اسناد و مدارک، ترجمه رسمی اظهارات و اسناد در محاکم و دفاتر اسناد رسمی مسبب به اخذ مجوز از قوه قضاییه است.
  در واقع این آیین‌نامه اهمیت ترجمه رسمی را از نظر قضایی آشکار می‌کند. در بعضی از موارد نیاز به تایید ترجمه توسط وزارت دادگستری و امورخارجه میباشد. در تمامی این موارد اصل مدارک و اسناد در زمان مهر شدن مدارک یا اسناد مورد نیاز است. این فرآیند در ایران توسط دارالترجمه رسمی سورن صورت می‌گیرد و عهدهدار آن مترجم رسمی دادگستری است و اداره فنی دادگستری مرجع نظارت بر فعالیت درالترجمه‌ها است.

  انواع ترجمه رسمی مدارک!

  در واقع هرسند و مدرک هویتی که دارای مرحله حقوقی و مدرکی باشد ممکن است نیاز به ترجمه رسمی برای آن ایجاد شود. اما از مهمترین مدارکی که نیاز به ترجمه رسمی پیدا می‎کنند می‌توان به ترجمه رسمی مدارک تحصیلی مقاطع ابتدایی، راهنمایی و دبیرستان و تمام مدارک مربوط به وزارت علوم، وکالتنامه ها، سندهای ملکی ، سند ازدواج و طلاق، گواهی اشتغال، گواهی سوء پیشینه ، گواهی‌های پزشکی، برگه‌های معاملات قطعی، کلیه گواهی‌نامه‌های مالی، مبایعه نامه، اجاره نامه، اقرار نامه، تعهدنامه و ترجمه رسمی کلیه مدارک مربوط به شرکت‌ها اعم از اساسنامه، ترازنامه‌های مالی و حقوقی شرکتی است.

  ترجمه رسمی مدارک
  [asvc_header_block title=”دارالترجمه رسمی سورن” align=”center” line_color=”#dd3333″]

  دارالترجمه رسمی سعادت آباد سورن فعالیت رسمی خود را با اخذ مجوز از اداره کل فنی امور مترجمان رسمی در زمینه ترجمه رسمی در سعادت آباد آغاز نمود و در حال حاضر به عنوان دفتر ترجمه رسمی سعادت آباد شماره ۸۱۸ تهران فعالیت می کند. مدیران و کارکنان ترجمه مدارک در سعادت آباد (سورن) همگی دارای سوابق کاری و تحصیلات عالی و آکادمیک در زمینه زبان های خارجی و مرتبط به بخش کاری خود می باشند که دانش و تجربه در این زمینه باعث شده در پاسخ به تقاضاهای مشتریان و مراجعین به بهترین شکل ممکن ارائه خدمات صورت گیرد.

   

  ترجــمه رســـمی مـدارک و اسـناد با تائید

  ترجـمه رسـمی اسـناد و مدارک توسط مترجمین رسمی با تائیـد دادگستری و امور خـارجه و سایر تائیدات در کمترین زمان ( بهترین کیفیت ترجمه، ارزان ترین نرخ ترجمه )

  همکاری دارالترجمه با ارگانها

  دارالترجمه رسمی سورن ترنسلیت آماده همکاری در همه زمینه ها با شرکت ها، ادارات ، آژانس های مسافرتی و موسسات گردشگری، توریستی و مهاجرتی و اعزام دانشجو با نرخ ویژه میباشد.

   
   

  اخذ تأیید مزارت امور خارجه و قوه قضاییه

  تحویل به‌ موقع ترجمه شما ، ضمانت کیفیت ترجمه ، امنیت و محرمانگی ترجمه مخاطب ،اخذ تأیید وزارت خانه های مربوطه در صورت نیاز و درخواست متقاضی (مانند وزارت بهداشت و ..)

   
   

  ترجمه رسمی در سعادت آباد

  6533

  پاسخی بگذارید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *