ترجمه رسمی رزومه

دارالترجمه رسمی سورن

۲۰ آذر ۱۳۹۸

 • ترجمه رسمی رزومه

  در این مطلب از سایت قصد داریم در مورد ترجمه رسمی رزومه توضیحاتی را برای شما ارائه کنیم که می توانید با دنبال کردن ما تا انتهای این مطلب اطلاعات لازم را در این زمینه کسب نمایید. در ادامه با ما همراه باشید.

  ترجمه رسمی رزومه

  ترجمه رسمی رزومه

  رزومه متنی می باشد که به وسیـله فـرد نگاشته می گـردد تا سابقه ها و مهارت های وی را عنوان سازد. یک رزومه برای هدف های گوناگونی نگاشته می گـردد اما معـمولاً رزومه ها برای تقاضـای های شغلی مورد بهره گیری قرار می گیرند.

  هرگونه مدرک نوشتاری که به وسیـله یک فـرد برای عرضه پیشینه تحصیلی، شغلی و گفتن مهارت‌ها مورد بهره گیری قرار بگیرد را رزومه می گویند. تقاضـای برای یک فرصت شغلی، ادامه تحصیل در کشورهای خارجی، همیاری تجاری با کمپانی های و ارگان‌ها و غیره نیازمند عرضه یک رزومه تخصصی و حرفه‌ای است. در این میان، وقتی که شما اعلام آمادگی همیاری با یک کمپانـی بین المللی در ایران را داشته یا تقاضـای همیاری با دیگر کمپانی‌های بیرون از کشور را می فرستد، و ضمناً وقتی که نیت عرضه تقاضـای برای ادامه تحصیل در دانشگاه‌های خارجی را دارید، می‌بایست رزومه خود را به زبان انگلیسی یا زبان رسمی کشور و کمپانـی مورد نظـر ترجمه و بفرستید. در این مورد به ویژه، علاوه بر ترجمه نوشته رزومه، احتیـاج می باشد آن را ضمناً بر طبق استانداردها و فرهنگ رسمی کشور مقصد طراحی نمـوده و از بکار گرفتن مسائـل اضافی و آنچه منجر به کم شدن ارزش رزومه و حتی رد شدن آن می گردد اجتناب نمایید.

  برای نگارش یک رزومه خوب نمی بایست از دستور ، ساختـار یا فرد ویژه ای بهره گیری نمود؛ چرا که رزومه هر فـرد منحصر به فرد آن فـرد می باشد و مناسـب تر می باشد که برای نگارش رزومه هر شخص، وضعیت فردی وی مورد ارزیـابـی قرار گیرد. بسیار از دانشجویان و مقاضیان کار فرمت روزمه و روش ترجمه رزومه به انگلیسی و یا سایر زبان ها رو اطلاع ندارند و بعضا به علـت هزینه یا زمان کم نخواهندتوانـست برای ترجمه به انگلیسی فرانسه روسی عربی یا هر زبانی به یک دارالترجمه رسمی بسپارند. این نمونه ترجمه شده رزومه به زبان انگلیسی برای بهره گیری مشتریان و بازدیدکنندگان سایت قرار داده شده امید که سودمنـد واقع شود و چنان چه هم ترجمه ی رزومه رو دوست دارید به ما بسپارید با ایمیل مکاتبه نمایید سریع ترجمه رزومه شما را انجام خواهیم داد.

   

  3729

  پاسخی بگذارید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *