ترجمه رسمی گواهینامه نامه رانندگی

دارالترجمه رسمی سورن

۲۱ آذر ۱۳۹۸

 • ترجمه رسمی گواهینامه نامه رانندگی

  در این مطلقصد داریم در مورد ترجمه رسمی گواهینامه نامه رانندگی توضیحاتی را برای شما ارائه کنیم که خواهید توانست با دنبال کردن ما تا انتهای این مطلب اطلاعات لازم را در این زمینه کسب نمایید. با ما همراه باشید.

  ترجمه رسمی گواهینامه نامه رانندگی

  ترجمه رسمی گواهینامه نامه رانندگی

  ترجمه رسمی گواهینامه نامه رانندگی

  یکـی از اسنادی که مشتریان محترم دارالترجمه رسمی برای ترجمه رسمی عرضه می کنـند گواهینامه های رانندگی است. گواهینامه های رانندگی از هر نوع که هستند توانایی ترجمه رسمی همراه با مهر مترجم رسمی قوه قضاییه را دارا هستند. لازم به ذکر می باشد برای اثبات دادگستری و وزارت خارجه ترجمه رسمی گواهینامه رانندگی احتیـاج به هیچ مدرک دیگری نیسـت و ارائه اصل گواهینامه برای ترجمه رسمی و دریـافت تاییدات وزارت کارها خارجه و وزارت دادگستری کفایت می نماید.

  ترجمه رسمی گواهینامه رانندگی خیلی با ارزش می باشد چون در بیشـتر از کشورها خواهید توانست با نشان دادن و عرضه همین ترجمه رسمی برای مدت وقـت مشخص رانندگی کنند. همچنین در بیشـتر از کشورها موقع عرضه ترجمه رسمی گواهینامه رانندگی خود خواهید توانست از خصوصـیت های معاف شدن از امتحان آیین نامه و یا امتحان عملی رانندگی بهره مند گردید. همچنین در بیشـتر از کشورها بر حسب سابقه گواهینامه گذشته خود خواهید توانست از تخفیفات مرتبط به بیمه شخص ثالث و سایر بیمه های مرتبط به ماشین در کشور مرتبط بهره گیری کنید.

  مشتریان محترم دارالترجمه این نکته را در نظـر داشته باشند که ترجمه رسمی گواهینامه رانندگی به همراه اثبات دادگستری و وزارت امورخارجه از گواهینامه بین المللی صادر گردیده از درجه ارزش بیشتری برخوردار می باشد و بیشـتر کشورها فقط ترجمه رسمی گواهینامه شما را که ممهور به مهر مترجم رسمی قسم خورده باشند اثبات می نمایند.

  گواهینامه راهنمایی و رانندگی و ضمناً سوابق مرتبط به آن که به وسیـله راهنمایی و رانندگی اعلام می گردد قابل ترجمه و تأیید در دفتر ترجمه رسمی است. گواهی‌های نیروی انتظامی در زمینه گم شدن گواهی نامه توانایی ترجمه و تأیید در دفتر ترجمه رسمی را دار می باشد. برابر با اصل نمودن گواهینامه‌های بین‌المللی بلامانع می باشد.
  الف) گواهینامه راهنمایی و رانندگی و ضمناً گواهی مرتبط به سوابق آن که به وسیـله راهنمایی و رانندگی اعلام می گردد قابل ترجمه و تأیید در دفتر ترجمه رسمی است.

  ب) گواهی‌های نیروی انتظامی در زمینه نداشتن تخلف یا مسائـل تخلف و گم شدن گواهینامه قابل ترجمه و تأیید در دفتر ترجمه رسمی می باشد.

  ج) برابر با اصل کردن گواهینامه‌های بین‌المللی به وسیـله مترجم و تأیید آن بلامانع می باشد.

  3715

  پاسخی بگذارید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *