ترجمه رسمی مدارک در دارالترجمه رسمی جردن

دارالترجمه رسمی سورن

۲۹ بهمن ۱۳۹۸

 • ترجمه رسمی مدارک در دارالترجمه رسمی جردن

  در این پست قصد درایم در مورد ترجمه رسمی مدارک در دارالترجمه رسمی جردن توضیحاتی را برای شما آماده کرده ایم که می توانید ما را تا انتهای این پست دنبال کنید و اطلاعات لازم را در این زمینه کسب نمایید. در ادامه با ما همراه باشید.

  ترجمه رسمی مدارک در دارالترجمه رسمی جردن

  ترجمه رسمی مدارک در دارالترجمه رسمی جردن

  دارالترجمه رسمی جردن

  دارالترجمه رسمی جردن و اطراف از خدماتی است که به صورت ویژه به آن در این مرکز توجه می شود. دارالترجمه رسمی سورن سریعترین دفتر ترجمه رسمی در جردن  است. این دارالترجمه با همکاری مترجمین رسمی و تخصصی توانسته است برترین خدمات دارالترجمه و ترجمه رسمی و دانشجو یی را تا به امروز به مشتریان خود ارائه نماید.

  ارائه خدمات ترجمه رسمی شامل کلیه مدارک و اسناد شامل اجاره نامه، اظهارنامه ، مبایعه نامه ، تعهد نامه ، اساسنامه ، اسنادمالکیت، ترازنامه , انواع گواهیها،سرفصل دروس، وکالتنامه ،اقرارنامه ، استشهادیه , دانشنامه ها و ریزنمرات تحصیلی , شناسنامه ، انواع کارتهای شناسایی و ملی ،سندازدواج وطلاق ,  لیست بیمه، صورتحساب بانک و سایرمدارک ,  صورتجلسه، روزنامه رسمی،گزارشات حسابرسی , قراردادها و موافقتنامه ها ،استعـلام ها و … در این دارالترجمه رسمی سورن پذیرفته می شود.

  این مرکز با داشتن تجربه ای و تعهد ماری توانسته به یکی از معتبرترین و با کیفیت ترین مراکز ترجمه تبدیل شود. دارالترجمه رسمی سورن، با تکیه بر مدیریت علمی و با بهره ­گیری از مترجمان متعهد، موفق شده است بالاترین سطح کیفی در ت

   

  رجمه از نظر دقت، صحت ترجمه و همچنین بالاترین سرعت خدمات ترجمه را ارائه نماید.

  بسیاری ازشرکت­ها و مؤسسات از در جردن  این مرکز را با عنوان دارالترجمه رسمی جردن می شناسند و از خدمات این مجموعه استفاده می نمایند و این خود تائیدی بر خدمات مطلوب دارالترجمه رسمی سورن می باشد. امیدواریم که با ارائه این این خدمات بتوانیم راههای ارتباط با شما را متنوع تر، کار شما در زمینه ترجمه رسمی اسناد و مدارک و متون غیر رسمی را آسان تر، و راه شما را کوتاه تر کنیم.

  نحوه ارسال و دریافت مدارک:

  ارسال مدارک به صورت حضوری

  مشتریان عزیز می توانند حضورا مدارک را تحویل دهند و پس از دریافت رسید جهت ترجمه اقدام نمایند و سپس تحویل بگیرند.

  ارسال از طریق پیک

  در صورت تمایل مشتریان می توانند ارسال و دریافت مدارک را از طریق پیک نیز در جهت صرفه جویی در زمان خود استفاده کنند.
  در صورت تمایل به استفاده از این روش امکان صدور رسید توسط پیک نیز امکان پذیر می باشد.

  تحویل از طریق پست

  بسیاری از مشتریان ما در شهرستانهای دیگر برای ارسال مدارک خود از پست استفاده می کنند. در صورتی که تا کنون از این طریق با ما کار نکرده اید لازم است ابتدا با دفتر ترجمه تماس گرفته و پس از هماهنگی و راهنمائی لازم اقدام به این امر نمائید.
  ترجمه های شما پس از تکمیل کار از طریق پست پیشتاز برای شما ارسال می گردد.

  پست الکترونیک و یا تلگرام

  مقالات و متون بازرگانی غیر رسمی جهت شرکت ها نیز از طریق  ایمیل و تلگرام قابل دریافت و ترجمه می باشد.
  میتوانید فایل خود را ایمیل نمائید تا همکاران ما جهت هماهنگی و اعلام هزینه و زمان تحویل با شما در تماس باشند. در این روش فراموش نکنید که شماره تماس در متن ایمیل خود درج نمائید.

  برای پیدا کردن دارالترجمه ای با سابقه و تجربه کافی در این زمینه، بعد از پژوهش و جستجوی لازم، دارالترجمه رسمی ما قطعا نخستین گزینش شما خواهد بود.
  ترجمه رسمی ، مدرک  کتبی می باشد که به زبان مختلف برای هدف های رسمی مورد بهره گیری قرار می گیرد. صدور رسمی ترجمه  مدارک حاوی تاییداتی قانونی می باشد که گواه بر صحت ترجمه است. ترجمه های تایید شده ، معـمولاً مورد احتیاج سازمان های دولتی، گذاشته ای قانونی، پزشکی وغیره می باشد. از جمله مدارکی و اسنادی که شانس دارد احتیـاج به ترجمه گواهی شده (رسمی) داشته باشند عبارتند از: اسناد پذیرش، اسناد تحصیلی،اظهارات، اسناد گمرک و مهاجرت، مدرک طلاق، گواهی تولد و مرگ، مدرک ازدواج، قراردادهای حقوقی، پرونده های پزشکی، پرونده های مالی، اسناد املاک، کرایه نامه ها و قراردادها، پرونده های پلیس و مسائـل دیگر.

  3684

  پاسخی بگذارید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *