ترجمه مدارک فوری در شهرک غرب

دارالترجمه رسمی سورن

۲۱ فروردین ۱۳۹۹

 • ترجمه مدارک فوری در شهرک غرب

  دفتر ترجمه مدارک فوری سورن ترنسلیت با مترجمین رسمی قوه قضاییه، ترجمه رسمی و غیر رسمی زبان‌ انگلیسی، روسی، فرانسه، ایتالیایی، آلمانی، ترکی ، عربی، چینی، اسپانیولی، ارمنی، دانمارکی، ژاپنی، بلژیکی، کره ای،  تایلندی، لهستانی، پرتغالی، یونانی، دانمارکی و دیگر زبان‌های زنده جهان به شکل ترجمه فوری حتی روزهای تعطیل امکان پذیر می باشد.

  ترجمه مدارک فوری در شهرک غرب - سورن ترنسلیت

  دارالترجمه رسمی سورن ترنسلیت به عنوان نخستین دارالترجمه فوری برای ترجمه رسمی تمامی اسناد و مدارک، دریافت تاییدیه دادگستری ، وزارت امور خارجه، دریافت تاییدیه وزارت خانه های مرتبط با قیمت مناسب به شکل حضوری در دفتر ترجمه رسمی سورن ترنسلیت بعنوان دارالترجمه رسمی فوری مراجعه کنید.

  هم چنین با ارائه خدمات غیررسمی دارالترجمه آنلاین سورن ترنسلیت با سفارش اینترنتی ترجمه، مثل ترجمه مقاله، قاله های تخصصی ISI شامل پزشکی، مهندسی،علوم پایه ، حقوق، ترجمه فوری کتاب و … ارائه می گردد.

  خیلی از افراد به واسطه مشغله ذهنی و کاری خیلی زیادی که در بالای خود کارهای خود را به روز ها و لحظات پایانی زمانی که دارند محول می کنند. اشخاصی که تمایل دارند به خارج از کشور به دلایل تحصیل یا اشتغال در آن جا مهاجرت کنند هم از این قاعده مستثنی نمی باشند. یکی از کارهایی که اشخاص اخیر الذکر می بایست انجام دهند ترجمه اسناد و مدارک هویتی، شغلی یا تحصیلی خود آن هم به شکل فوری می باشد. در اینجاست که پای دفتر های رسمی ترجمه کشیده می شود.

  دفتر ترجمه رسمی سورن ترنسلیت خدمات ترجمه رسمی اسناد و مدارک را به شکل فوری به کاربران خود عرضه می کند. یکی از علت هایی که احیتاج به ترجمه فوری است این است که فرد در لحظات پایانی، مانند ۱ یا ۲ روز مانده به زمان مصاحبه خود در سفارت متوجه می شود که ترجمه اسناد و مدارک وی ناقص می باشد یا این که در مصاحبه متوجه می شود که ترجمه اسناد و مدارک وی احتیاج به تاییدات دادگستری و امور خارجه می باشد در صورتی که مدارک وی فقط دارای مهر مترجم رسمی قوه قضائیه می باشد.

  متقاضی تاییدات دادگستری و امور خارجه می تواند از طریق دفتر ترجمه رسمی برای تحصیل مهر دادگستری و امور خارجه یا شخصا اقدام کنند. در صورت دوم، متقاضی اول می بایست به دفتر ترجمه ای که ترجمه اولیه را انجام داده است مراجعه کند تا دفتر ترجمه رسمی ذکر شده بعد از دریافت هزینه تایید دادگستری بر روی ترجمه مربوطه نقش تمبر را پرینت کنید. بعد از این مرحله در خواست کننده می تواند با همراه داشتن ترجمه دارای نقش تمبر و اصل مدرک به اداره کل امور اسناد و مترجمان واقع در نزدیکی مترو حسن آباد رفته و شخصا خواهان تایید دادگستری شود. پس از تایید دادگستری و تحویل گرفتن ترجمه از مسئولین مربوطه ، متقاضی باید به اداره تایید امور خارجه برود و ترجمه خود را برای دریافت تایید امور خارجه به مسئولین مرتبط تسلیم کند. هزینه تایید امور خارجه به شکل نقدی دریافت می شود خواه نماینده دفتر ترجمه رسمی ترجمه ها را ارائه کند خواه شخص متقاضی.

  دفتر ترجمه رسمی سرون ترنسلیت اسناد و مدارک شما را به شکل فوری ترجمه رسمی می کند و تاییدات دادگستری و امور خارجه را برای آن ها تامین می کند. دفتر ترجمه رسمی سرون ترنسلیت دارای ۳ طرح فوریت ۵ ساعتی، فوریت ۱ روزه و فوریت ۲ روزه است و در قبال گرفتن حق فوریت مربوطه اسناد و مدارک شما را ترجمه کرده و در زمان لازم تحویل می دهد. افزون بر ترجمه فوری اسناد و مدارک، دفتر ترجمه رسمی سورن ترنسلیت نوشته ها و مقاله های دانشگاهی و همچنین قراردادها را به قید فوریت ترجمه خواهد کرد. در ترجمه غیررسمی فوری هم بسته به نوع فوریت مورد درخواست حق فوریت گرفته می شود.

  مطلب مرتبط:

  ۳ نوع خطای مهم در ترجمه و جلوگیری از آن

  5590

  پاسخی بگذارید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *