دارالترجمه رسمی ونک و ترجمه مدارک در میدان ونک

دارالترجمه رسمی سورن

۲۹ بهمن ۱۳۹۸

 • ترجمه رسمی مدارک در دارالترجمه رسمی ونک | میدان ونک

  در این موضوع از سایت سورن می خواهیم برای شما در مورد دارالترجمه رسمی ونک و ترجمه مدارک در میدان ونک توضیحاتی را ارائه کنیم که خواهید توانست با دنبال کردن ما تا انتهای این مطلب اطلاعات لازم را در این زمینه کسب نمایید. با ما همراه باشید.

  ترجمه رسمی مدارک در دارالترجمه رسمی ونک | میدان ونک

  ترجمه رسمی مدارک در دارالترجمه رسمی ونک | میدان ونک

  دارالترجمه رسمی سورن ، نخستین دارالترجمه رسمی در تهران و به عبارتی در ایران می باشد. این دارالترجمه مفتخر است که اولیـن مترجمان رسمی کشور که حالا هـم تعدادی از آنان جزء پیشکسوتان این راه می باشند ، به شیوه تخصصی با این دارالترجمه شـروع به کار نمـوده اند حالا هـم دارالترجمه رسمی سورن با هدف کیفیت بالاتـر و ترجمه حرفه ای تر اسناد رسمی و مقالات علمی در همه زمینه ها سرگرم به کار می باشد. ( ما برای تمام رشته ها مترجم حرفه ای داریم ) شعاری که ادعا می کنیم قادر به انجام آن می باشیم.

  دارالترجمه رسمی آتنا با گردآوری تعداد بیشتری از مترجمان تخصصی، ماهر و با تجربه در حوزه ترجمه مقالات علمی ، کاتالوگ ، حقوقی ، بروشور ، فایل های صوتی و اقسام قراردادها در کوتاه ترین وقـت آماده همیاری با دانشجویان ، اساتید ،  کمپانـی ها و نهادها است . ترجمه رسمی اسناد به زبان های انگلیسی ، فرانسه ،عربی ، آلمانی ، روسی ، و غیره در کوتاه ترین وقـت با تازه ترین متد روز اروپا انجام می گیرد. منتظر شما هستیم.

  جواز رسمی دارالترجمه‌ی ایران-کانادا و حضور مترجمان کارشناس و ماهر این توانایی را به شما خواهد داد که برای ترجمه‌ی اسناد مورد نیازتان به دارالترجمه دیگری رجوع کنید و توانسته باشید برنامه‌ریزی دقیق‌تر و سریع ‌تری داشته باشید . ترجمه‌ی اسناد در واقع نقطه‌ی شـروع کار ما می باشد. با این تمام قسمـت دارالترجمه دیگر خدمات را هـم در جهت تهیه رفاه و آرامش زیـادتر برای مشتریان عرضه می کند. کارگزاران ما خواهند توانست موقعی تقاضـای شما، خود برای گرفتن تاییدیه ی اسناد شما از سازمان‌های مرتبط مثل وزارت علوم، وزارت بهداشت ، دانشگاه آزاد، و غیره اقدام کنید.

  ترجمه مدارک ونک

  ترجمه شناسنامه , ترجمه کارت ملی , ترجمه سند ازدواج, ترجمه گواهی اشتغال , ترجمه عدم سوئ پیشینه , ترجمه کارت پایان خدمت و … در این مرکز انجام می پذیرد

  دارالترجمه رسمی ونک

  دارالترجمه رسمی سورن با مجربترین مترجمان خود ، ترجمه کلیه زبان ها و انواع متون، مقالات علمی، قرارداد ها، کاتالوگ و بروشور شرکت ها، ترجمه حضوری، ترجمه همزمان، فیلم، CD، فایلهای صوتی و … ، از فارسی به زبان مورد نظر و برعکس انجام می دهد.

  ترجمه رسمی ونک

  انواع گواهیها،سرفصل دروس، وکالتنامه ،اقرارنامه ، استشهادیه
  دانشنامه ها و ریزنمرات تحصیلی
  شناسنامه ، انواع کارتهای شناسایی و ملی ،سندازدواج وطلاق
  اجاره نامه، اظهارنامه ، مبایعه نامه ، تعهد نامه ، اساسنامه ، اسنادمالکیت، ترازنامه
  لیست بیمه، صورتحساب بانک و سایرمدارک

  دارالترجمه ونک

  صورتجلسه، روزنامه رسمی،گزارشات حسابرسی
  قراردادها و موافقتنامه ها ،استعـلام ها
  اسنادمناقصه گمرکی ، احکام دادگاه
  پر کردن فرم سفارت
  و سایر موارد قابل تایید دیگر

  3686

  پاسخی بگذارید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *